Połczyn FEST. Festiwal Ulicy

MOTKA FESLER W FINALE ELIMINACJI

Zespół Motka Fesler wystąpi w finale eliminacji Połczyn FEST. Festiwal Ulicy 2023. W dniu 30 czerwca jury w składzie Piotr Metz, Zbigniew Krzywański oraz Michał Wiraszko zakwalifikowało zespół do finałowej dziesiątki naszego festiwalu.

Motka Fesler, (właśc. Joanna Fesler) wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Zespół założyła w 2022r. Muzyką przekazuje emocje i prawdę, a jej koncerty to nastrój, spokój i ciepło, potrafi krzyczeć szeptem. Jest szczera w tym co robi, a jej głos to najważniejszy instrument. Zaśpiewała 3 piosenki z Krzysztofem Zalewskim podczas koncertu MTV Unplugged w wałbrzyskim Aqua Zdroju 08.03.2022 roku, z Markiem Piekarczykiem podczas Europejskich Dni Muzyki w Jedlinie Zdroju oraz 2 piosenki z Januszem Radkiem w Filharmonii Sudeckiej 27.11.2022 roku. Supportowała DŻEM, Marka Piekarczyka i Janusza Radka w Wałbrzychu, a także zagrała koncert z islandzkim multiinstrumentalistą Ragnarem Olaffsonem.

Wystąpiła na jednej scenie z Jackiem Krzaklewskim (gitarzystą zespołu Perfect). Obecnie nagrała 10 singli, których producentem jest Paweł Marciniak. Jej najnowsze single “Nie mów nic” i “Patrz na miasto” dostępne są już na youtube. Współprowadziła finał 41 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we wrocławskim Teatrze Capitol. Jako lektorka nagrywa również bajki. Nagrała 4 kolędy na płycie “Betlejem w Szczawnie – Zdroju”, a także zaśpiewała piosenkę z okazji 800 lecia Szczawna – Zdroju – teledysk w sieci.

MOTKA FESLER – Siadła cisza

Zajęła również pierwsze miejsce w konkursie na tekst piosenki dziecięcej. Zdobyła główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie “Maraton Piosenki Osobistej” w Świeciu (koncert laureatki w całości zobaczyć można na Facebook. Reżyserowała autorskie musicale (tworzyła scenariusze i choreografie), jeden z nich zdobył wyróżnienie na Ogólnopolskim Przegladzie Teatrow Amatorskich, stała na czele Akademii Musicalowej w Belchatowie. Obecnie koncertuje i jest w trakcie nagrywania materiału na płytę.

Skład:
Joanna Fesler – wokalistka, gitara elektryczna, gitara akustyczna oraz laptop,
2. wokalistka, gitara akustyczna oraz cajon, laptop.

Miejsce: Amfiteatr im. Stanisława Moniuszki w Połczynie-Zdroju. Data: 20 lipca 2023 roku. Początek finału eliminacji, podczas których wystąpi MOTKA FESLER godzina: 16:30.

Skip to content