Połczyn FEST. Festiwal Ulicy

KONCERT VOO VOO

Prawdziwa legenda polskiego rocka, zespół słynący z oryginalnego i niepowtarzalnego brzmienia, będącego znakiem rozpoznawczym muzycznego kunsztu. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, a jej założycielem był Wojciech Waglewski (ur. 1953), kompozytor, autor bardzo ciekawych tekstów, gitarzysta i wokalista. Zespół z powodzeniem łączy różne style muzyczne, rock z jazzem i folkiem, znajdując przestrzeń do dużej ilości improwizacji i muzycznych poszukiwań. Voo Voo znane jest z niepowtarzalnych występów na żywo.  

Jeden z najbardziej utytułowanych zespołów w kraju, mający w swych dorobku artystycznym ponad 30 płyt, dodatkowo szereg kompilacji, płyty koncertowych i ścieżek muzycznych. Aktualnie zespół promuje swój najnowszy krążek “Premiera” wydany w 2022 roku. Każda z płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczał on rockowe granice.

Voo Voo – Flota zjednoczonych sił

Voo Voo tworzy także świetne i jedyne w swoim rodzaju przedstawienia muzyczne. Wielokrotnie występowało na Przystanku Woodstock i w cyklu koncertów Męskie Granie, któremu Waglewski przez dwa lata przewodził artystycznie. Każda z płyt Voo Voo stawała się niezwykłą muzyczną podróżą ku różnym zakątkom świata rocka, choć często przekraczał on rockowe granice. 

Voo Voo tworzy także świetne i jedyne w swoim rodzaju przedstawienia muzyczne. Wielokrotnie występowało na Przystanku Woodstock i w cyklu koncertów Męskie Granie, któremu Waglewski przez dwa lata przewodził artystycznie. Jeden z utworów Voo Voo pt. ”Flota zjednoczonych sił”, stał się hymnem WOŚP.

Zespół Voo Voo będzie gwiazdą niedzielnego “Koncertu Legend”.

Miejsce: Amfiteatr im. Stanisława Moniuszki w Połczynie-Zdroju. Data: 23 lipca 2022 roku; godzina: 18:30.

Karnet na niedzielne koncerty dostępny jest w cenie 99 zł. Karnet na cztery dni festiwalu w przedsprzedaży do końca czerwca dostępny będzie w cenie 158 zł, po tym terminie w cenie 178 zł.

Skip to content