Połczyn FEST. Festiwal Ulicy

RESTAURACJA PALUPE OPERATOREM STREFY FESTIWALOWEJ!

Strefa festiwalowa znajduje się na skwerze przy pijalni wody “Joasia” w Parku Zdrojowym w sąsiedztwie połczyńskiego amfiteatru. To ważne miejsce dla wszystkich, goszczących u nas festiwalowiczów, ponieważ to tutaj wspólnie spotykamy się z przyjaciółmi, mamy czas na rozmowy w oczekiwaniu na koncerty, bawimy się i relaksujemy.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu przygotowaliśmy wiele atrakcji, m.in. spotkania z Michałem Wiraszko (zespół Muchy), Zbigniewem Krzywańskim (Republika) i Piotrem Metzem. Ponadto wystąpi w strefie w niedzielne popołudnie Tadeusz Drozda z programem “Kabaretowa 50-tka”. Wieczorny czas po koncertach wypełni Wam zabawa z DJ-ami, w piątek z DJ Grzegorzem Kowalskim, a w sobotę z MR. JAZZEK. W strefie prowadzone będą także konkursy, w tym w szczególności zawody organizowane przez Browar Połczyn z okazji “Święta Chmielu”, którego uroczyste otwarcie nastąpi w sobotę 22 lipca. Szczegółowy program publikujemy na poniższej grafice.

Operatorem strefy będzie Restauracja Palupe, która jest z nami od samego początku festiwalu, czyli od 2021 roku. Cieszymy się z tej współpracy, albowiem wspieramy się lokalnie także w porozumieniu i przy udziale połczyńskiego Browaru.

Restauracja Palupe na co dzień prowadzi działalność w centrum Połczyna-Zdroju, w sąsiedztwie starówki, na Placu Wolności 6. Serwowane przez nich potrawy zaskoczą Cię oryginalnością i niepowtarzalnym smakiem. W menu bogactwo smaków kuchni międzynarodowej spotyka się z tradycyjną kuchnią polską. Więcej o restauracji dowiecie się na ich stronie pod adresem: www.palupe.pl

Skip to content