Połczyn FEST. Festiwal Ulicy

RAZ, DWA, TRZY GWIAZDĄ POŁCZYN FEST. FESTIWAL ULICY 2022

Należą do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek – swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem.

Koncertują nieprzerwanie od 1990 roku, w roku 2020 będą obchodzili 30-lecie swojego istnienia. 9 lipca 2022 roku wystąpią w Połczynie-Zdroju na Połczyn FEST. Festiwalu Ulicy z programem „30 lat jak jeden koncert…” 

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i  fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno – literacki język. 

Zespołu, który w niedościgniony  sposób zinterpretował piosenki A.Osieckiej i W.Młynarskiego – z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. 

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy”  – jego swoistym DNA. 

Koncertami również – bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą  z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście. Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!

Miejsce: Amfiteatr im. Stanisława Moniuszki w Połczynie-Zdroju. Data: 9 lipca 2022 roku; godzina: 20:00.

Przed zespołem Raz, Dwa, Trzy w połczyńskim amfiteatrze zagrają laureaci eliminacji do naszego festiwalu z miejsca drugiego i trzeciego. Początek wydarzenia już od godziny 18:00.

Bilety w cenie 60 zł (normalny), 50 zł (ulgowy). Karnety na 3-dni festiwalu w cenie 100 zł (normalny), 80 zł (ulgowy).

KUP BILET!

Skip to content