Połczyn FEST. Festiwal Ulicy

TIME TO EXPRESS

Szczecińsko-kołobrzeska formacja Time To Express została założona w 2005 roku w Gryficach. Zespół ma na swoim koncie wiele koncertów i festiwali oraz 3 albumy: “Traffic Life”, “Void in You”, “Left, right, middle side”. Unikalny styl, duża ekspresywność utworów to niewątpliwa zaleta i wizytówka grupy.

Lider zespołu Tomasz Skierczyński jest autorem tekstów i muzyki, na co dzień związanym współpracą z takimi artystami jak Sławek Uniatowski (Tomek jest współautorem dwóch piosenek na nadchodzącą płytę Sławka zatytułowaną „Wielki Błękit”), Jackiem Kuderskim (Myslovitz) – latem/jesienią premierę będzie miał debiutancki utwór zatytułowany: “21”, Bartasem Szymoniakiem, Ramoną Rey, Gabrielem Fleszarem czy Mają Konarską (Moonlight). Jest również założycielem i liderem zespołu Chłopiec z Zabawkami oraz Fading Leaves.

W maju 2022 roku zespół powrócił (po pandemicznej przerwie) z najnowszym singlem zatytułowanym “Love”, który jest jednocześnie zapowiedzią powrotu grupy na polską scenę a także wstępem do nowej płyty.

Skład zespołu:
Tomasz Skierczyński (voc./git.), Bartosz Kulesza (git.), Mariusz Skrupa (bas), Przemysław Falenciak (perkusja)

STRONA WWW ZESPOŁU

Skip to content