Połczyn FEST. Festiwal Ulicy

KONCERT ZESPOŁU KOMETY

Komety, uznawane za jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych XXI wieku, to warszawski zespół uformowany przez Lesława (gitara, wokal, muzyka, słowa) w roku 2002. Zagrją w koncercie przed GWIAZDAMI naszego festiwalu w dniu 27 lipca 2024 roku, o godzinie 19:00 w połczyńskim amfiteatrze. To będzie ponowne odkrycie, zespołu o unikalnym, niepodrabialnym brzmienu, koncert którego po prostu nie można przegapić.

Komety nagrały siedem płyt studyjnych i dwie koncertowe. Ich twórczość zjednała im fanów nie tylko w kraju, ale i za granicą. Zespół koncertował m.in. w Anglii, Szwecji, Niemczech i Meksyku, gdzie ukazał się anglojęzyczny album zawierający ich największe przeboje.

Komety – Koncert w Radiowej Trójce (Live)

Pomimo kilkukrotnych zmian w składzie, nieodmiennie centralnym punktem, a zarazem znakiem rozpoznawczym Komet, pozostają głos i teksty Lesława, poetycko niejednoznaczne, często rozgrywające się w pejzażach Warszawy, stawiające go w gronie najwybitniejszych autorów swojego pokolenia.

Miejsce: Amfiteatr im. Stanisława Moniuszki w Połczynie-Zdroju. Data: 27 lipca 2024 r.; godzina: 19:00.

Bilet na wszystkie sobotnie koncerty dostępny jest w cenie 145 zł, w przedsprzedaży w cenie 115 zł (w tej opcji dostępnych jest jedynie 300 biletów). Karnet na trzy dni festiwalu w przedsprzedaży do końca czerwca dostępny będzie w cenie 190 zł, po tym terminie w cenie 215 zł.

Skip to content