Połczyn FEST. Festiwal Ulicy

FINALIŚCI POL’AND’ROCK FESTIVAL ZAGRAJĄ NA POŁCZYN. FESTIWAL ULICY!

Na połczyński Festiwal Ulicy przyjadą zespoły Kosmodrom oraz Cheap Tobacco finaliści eliminacji Pol’and’rock Festival. Nadzieje polskiej sceny muzycznej wystąpią 30 lipca na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata, a już 24 lipca będziecie mogli usłyszeć ich na żywo w Połczynie-Zdroju.

CHEAP TOBACCO to czysta energia, autentyczność oraz mocne współczesne brzmienia rockowe pokolenia 30-latków połączona z charyzmatycznym głosem Natalii Kwiatkowskiej, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Zagrali dotychczas około 600 koncertów w kraju i za granicą. Materiał grany przez zespół jest pełni autorski, tworzony z kompozycji Roberta Kapkowskiego, Michała Bigulaka, Bartka Kołodziejskiego i wokalistki, a zarazem autorki tekstów, Natalii Kwiatkowskiej.

Kosmodrom, czyli duet braci Rękasów powstał całkiem niedawno, ponieważ we wrześniu 2020 roku. Wcześniej latami wraz ze swoimi kolegami ze szkoły tworzyli “Need More Clouds”, ale jak przyznają, z różnych względów nastąpił rozpad tego zespołu. W Połczynie-Zdroju zaprezentują swój najnowszy materiał, który wydany zostanie na pierwszej płycie zespołu.

SOBOTA – 24 lipca 2021 (Plac Wolności)
g 20:30 – Kosmodrom10:41 15.07.2021
g 22:00 – Cheap Tobacco

Skip to content