Połczyn FEST. Festiwal Ulicy

ELIMINACJE POLCZYN FEST. FESTIWAL ULICY 2022

Poznaliśmy tegoroczne zespoły biorące udział w eliminacjach do najbardziej klimatycznego festiwalu Pomorza Zachodniego Połczyn FEST. Festiwal Ulicy 2022. W połczyńskim amfiteatrze w dniu 25 czerwca od godziny 16:00 zagra siedem zespołów aspirujących do występu podczas głównego festiwalu, który odbędzie się już 8 – 10 lipca.

W eliminacjach udział wezmą następujące ekipy: Time To Express (Szczecin/Kołobrzeg), Ania i Tomek Trust (Koszalin), Pyretta Blaze (Warszawa), KAJOA (Toruń), DOFX (Szczecinek), H.LUCYNA (Słupsk), Melancholy Hill (Warszawa). Więcej o zespołach można dowiedzieć się TUTAJ.

PROGRAM ELIMINACJI:

Zespoły zagrają 30 minutowe koncert i powalczą o atrakcyjne premie finansowe, ale przede wszystkim możliwość występu przed gwiazdami podczas głównego festiwalu. Przypomnijmy, że zespół, który zajmie trzeciego miejsce zagra w piątek 8 lipca przed zespołem Kraków Street Band, zespół z drugiego miejsca eliminacji zagra w sobotę 9 lipca przed Bolewski & Tubis oraz zespołem Raz, Dwa, Trzy, natomiast laureat eliminacji zagra w niedzielę podczas finałowego koncertu przed Ztvörki Eldupa Kolektyw oraz główną gwiazdą festiwalu zespołem KULT.

Prezentacjom będzie przysłuchiwało się JURY w składzie Piotr Metz (dziennikarz muzyczny), Zbigniew Krzywański (współzałożyciel Republiki), Jakub Mączka (sponsor główny firma Hurmak Polska) oraz Krzysztof Szewczuk (dyrektor Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju). Więcej o Jurorach dowiecie się TUTAJ.

Obsługę techniczną eliminacji realizuje firma Funky Events.

Skip to content